oferta

Programy dostępne w studiu Take It Easy

TYPY ZAJĘĆ:

#MATURALSI #ÓSMOKLASISCI # CERTYFIKATY JĘZYKOWE
Przygotowanie do matury, egzaminu ósmoklasisty bądź certyfikatów to przede wszystkim poznanie strategii rozwiązywania specyficznych zadań. Pokażę Ci jak prosto i sprawnie je rozwiązywać, gdzie są haczyki oraz jakie zagadnienia i słownictwo to coroczne ‘’pewniaki maturalne’’. Zobaczysz jak łatwe jest pisanie rozprawki, artykułu bądź e-maila.
Egzaminy Cambridge to świetna forma potwierdzenia swoich kwalifikacji z języka angielskiego. Certyfikaty Cambridge są honorowane na całym świecie. Otwierają drzwi do najlepszych uczelni oraz pozwalają na pracę w międzynarodowych firmach.

Konwersacyjne – Kontrowersyjnie!

Zajęcia konwersacyjne to najlepsza zabawa! Poznajesz prawdziwy, żywy czyli nieustannie zmieniający się język angielski. Nauczysz się swobodnie porozumiewać, poznasz uliczny slang, zrozumiesz śmieszne idiomy a nawet nauczysz się przeklinać po angielsku! Na zajęciach debatujemy, rozmawiamy o sprawach bieżących bądź na przygotowany przeze mnie temat. Tematy do rozmów zawsze dobieram na podstawie Twoich zainteresowań, ma być ciekawie, z pasją a czasami kontrowersyjnie!

Business is business – specjalistyczny angielski

Swobodne konwersacje w biurze, biegłość w korespondencji biznesowej oraz poznanie formalnych zwrotów służbowych i słownictwa to wszystko składa się na zajęcia na których uczymy się biznesowego angielskiego. Zdobędziesz umiejętności pozwalające na przeprowadzenie zaawansowanych rozmów z kontrahentami i klientami. Dowiesz się jak prowadzić rozmowę biznesową przez telefon oraz jak reagować w danych biznesowych sytuacjach i negocjacjach. To wszystko pozwoli na swobodną komunikację z klientami bądź współpracownikami z każdego kraju na świecie.

Zajęcia indywidualne

– czas zajęć 60 lub 90 min
– indywidualne materiały
– efektywne sposoby nauki języka
– dużo konwersacji
– zajęcia online lub stacjonarnie

Zajęcia grupowe

– czas zajęć 90 min.
– optymalne grupy 2-4 osobowe
– materiały dostosowane do poziomu grupy
– swoboda rozmów gwarantowana
– zajęcia online lub stacjonarnie

Bądźmy w kontakcie

Ważne treści, piguły informacyjne, newsy po angielsku, masa wiedzy w jednym miejscu. Sprawdź, polub i bądź na bieżąco 🙂